Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Prvý človek na Mesiaci

29 júla | 17:00 - 21:00

Slovenská astronomická spoločnosť pri SAVPrírodovedecká fakulta Univerzity P. J. Šafárika v Košiciach a Centrum voľného času v Košiciach Vás srdečne pozývajú na podujatie, ktoré sa koná mimoriadne v pondelok 29. júla 2024 v priestoroch hvezdárne a planetária Centra voľného času na Popradskej 86 v Košiciach.

Podujatie venované 55. výročiu prvého pristátia človeka na Mesiaci, ktoré je organizované v rámci spolupráce s Astronomickým ústavom SAV, v. v. i.,  začne o 17:00 hod. premietaním dokumentárnych filmov venovaných kozmonautike.

Program bude pokračovať prednáškou Prvý človek na Mesiaci, ktorú prednesie Ing. Pavol Horňák. Prednáška bude v rovnakom čase dostupná aj online, prostredníctvom videokonferenčného systému Prírodovedeckej fakulty Univerzity P. J. Šafárika v Košiciach, dostupného cez internetový prehliadač na tejto adrese.

Podujatie bude pokračovať o 19:30 hod. projekciou hviezdnej oblohy v planetáriu a za jasného počasia aj pozorovaním objektov večernej oblohy pomocou ďalekohľadov Centra voľného času na Popradskej 86 v Košiciach.

Podrobnosti

Dátum:
29 júla
Čas:
17:00 - 21:00
Webstránka:
https://bbb.science.upjs.sk/b/doc-uxd-enm

Organizátori

Slovenská astronomická spoločnosť pri SAV
Centrum voľného času v Košiciach
Prírodovedecká fakulta Univerzity P. J. Šafárika v Košiciach

Miesto udalosti

Centrum voľného času Domino
Popradská 86
Košice, 04011 Slovenská republika
+ Google Map
Telefón:
055 / 641 14 11
View Miesto udalosti Website